درباره‌ مدرسه


Franco Fontana

زندگی به این نیست که چه کاری را انجام می دهید، بلکه به این مربوط است که چطور انجامش می دهید. (فرنکو فونتانا)
اگر شما کمی بیشتر از اطرافیان‌ خود نسبت به پدیده‌ها‌ حساس هستید، اگر احساس‌تان به اندازه‌ای بیدار است که از کنار مسائلِ حتی به ظاهر کوچک، بی تفاوت نگذرید، اگر حاضرید سختی‌های تمرین و مطالعه را تاب بیاورید، اگر از فرایندِ جستجو برای پی بردن به واقعیت‌ها لذت می‌برید و اگر مایلید با دوربین‌تان تصویری خلق کنید که آینه‎ی ذهن و روح شما باشد، در این صورت مدرسه «رای‌نو» جایی است که می‌توانید روی شیوه‌ی آموزش آن برای فراگیری هنر عکاسی و سینما حساب کنید.
«رای‌نو» یک مدرسه عکاسی و سینمایی است که فعالیت آموزشی خود را از سال 1394 در تهران آغاز کرده است. ما در این مدرسه یک گروه آموزشی متشکل از هنرمندان و استادان مجرب و دانش‌آموخته‌ی هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی را گرد هم آورده‌ایم تا هنرجویان در کنار آنها هر چه بهتر و در مسیری رو به رشد، به سمت اهداف هنری و حرفه‌ای خود گام بردارند. «رای‌نو» مباحث گوناگون عکاسی و سینما را

با سرفصل‌های آکادمیک و مرتبط با یکدیگر و با توجه به نیازهای هنرجویان آموزش می‌دهد. ما دانش و تجربه‌ی خود را با نگاهی میان‌-رشته‌ای و بر پایه‌ی مشارکت و تعامل با شما به اشتراک می‌گذاریم تا در کنار یکدیگر فضایی نو برای تبادل اندیشه، گفتگو و خلق آثار هنری بسازیم.

«رای‌نو» همان اندیشه‌ی نوست

جهت مشاوره‌ی رایگان (تلفنی یا حضوری) و برای انتخاب دوره‌ی آموزشی، با مدرسه‌ی «رای‌نو» تماس بگیرید.